SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje inventar zyre per shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
ID e produktit :
70208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobiljet per zyre:
Dollapi ne mur, tavoline pune L dhe Ulset me tovoline te vogel
Kontakt No:
045 612 634
049 716161
Informata rreth publikuesit
Doruntinë
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »