SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI VERSACE 2015
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
70214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE
MODELI ME I RI 2015 I SYZEVE VERSACE
SYZET JAN ME GJITH KUTI DHE JAN TE PAPERDORURA
SYZET KAN NJE XHAM DHE NJE PAMJE MJAFT TE MIR
DHE JAN ME NJE QMIM MJAFT TE VOLITSHEM
045/341-910
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »