SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI DIOR PER FEMRA
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
70310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SYZE DIELLI PER FEMRA DIOR
SHITEN SYZET E DIELLIT PER FEMRA TE FIRMES DIOR
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
NJE MODEL SHUM I BUKUR PER FEMRA
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER MBROJTJE NGA DIELLI|
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM
045/34-19-10
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »