SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KEL-FTESË PËR TENDER
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
ID e produktit :
70383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
elektrika.webs.com/tendert.htm 

-Kompania Energjetike Elektrika Sh.A. Ferizaj, fton subjektet e interesuara të paraqesin ofertat për:

SHËRBIME TË MARKETINGUTNE THEMLIMINE DHE DIZAJNIMIN E WEBFAQES SE RE

-Afati i dorëzimit të ofertave është deri më 11 Prill 2015 në ora 15:16-Palët e interesuara t’i drejtohen Shërbimit të Prokurimit qe te kërkojnë për dosjen e tenderit permes E-majleve dhe te njejtin sebashku me dokumentacionin dhe oferten tuaj duhet ta dergoni në njëren nga E-mail adresëat me poshtë:

kel-energy@outlook.com

kel-elektrika@live.com

elektrikaa@hotmail.com

-Kushte per dhenje te kontrates; Oferta më e lirë.

*Kompania Energjetike Elektrika Sh.A. mbanë të drejtën të anulojë ose ndryshojë se tenderin në cdo kohë*
Informata rreth publikuesit
Kompania Energjetike Elektrika Sh.A.
+38649310376
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »