SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inventar per sallon bukurie
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet inventarin per sallon nuserie duke perfshir dy tepia mobilet tavolina si dhe perdet dhe te gjitha paisjet per nje sallon nuserie. Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Informata rreth publikuesit
adriatik
Gjilan
044528454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »