SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.T.P Lindi-1 Landin Legend 105 TURBO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
ID e produktit :
70549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Traktori Landin Legend 105
-TURBO
-Viti i prodhimiit 1998
-Motorr : Prekins
-Menjaq : Gjys shpecie
-Dy Karrika
-Polluga para
-Kardan Para
-Kabina me nxemje dhe ftofje Klime
-Gomat e para 60%
-Gomat e pasme 75%
-Motor 6 Cilinder
-125Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra


N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove


044 198 736
Informata rreth publikuesit
N.T.P Linid-1
+37745 349556
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »