SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRETMANET E FYTYRES ME PRODUKTET FRANQEZE AURIEGE
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auriege duke iu përshtatur kronobiologjisë së lekurës, tipit të saj, sezonës dhe moshës suaj, ndihmojnë lëkurën që të mbajë freskinë dhe vitalitetin e saj.
Ofron 6 lloje te tretmaneve:
• Tretmani hidratues me alga deti
• Tretmani me oksigjen te inkapsuluar
• Tretmani restrukturues me biopeptide- efekti botox
• Tretmani regjenerues me ekstrakte pambuku që ushqen lekurën gjatë stinës së verës
• Tretmani per tërheqjen e lëkures me Pro-retinol, Pro-kalcium dhe Pro-magnezium
• Tretmani I revitalizimit me multivitamina duke pergaditur lekurën për sezonën e dimrit.
Ajo që e bën të veqohet edhe më shumë këtë linjë është tretmani GOLD Auriege me produktet që përmbajnë fluksa prej ari te 24 karateve. Fluskat e arit nga maska depërtojnë në lëkurë dhe në këtë mënyrë bëjne ripërtrijen dhe revitalizimin e lekurës duke I dhënë asaj shkëlqim dhe freski
Informata rreth publikuesit
DermaCare
Prishtinë
044761000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »