SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DERMAROLLER
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky tretman bëhet përmes aplikatorit në formë rrolleri I cili përmban mikro gjilpëra të cilat mundësojne stimulimin e prodhimit te kolagjenit dhe elastines si te femrat ashtu edhe tek mashkujt. Përdoret për të trajtuar shenjat nga aknet, poret e hapura si dhe rekuktimin dhe parandalimin e rrudhave.

Për të rritur efektin e tretmanit përdoren kokteje të ndryshme të ampullave të cilat përmbajnë: acid hyalorunik, acid glikolik, multivitamina dhe minerale që mundësojnë trajtimin e shumë problemeve te fytyrës. Gjithashtu përmirëson absorbimin e produkteve që ju perdorni për lekurën tuaj.
Informata rreth publikuesit
DermaCare
Prishtinë
044761000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »