SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKSIGJENI DHE RADIO FREKUENCA
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRETMANIN QE BEN
DERMOINFUSIONIN E OKSIGJENIT NE FYTYRE DHE TRUP PERMES PAISJES OXY NOVA PLUS
Ky tretman bëhet në fytyrë, qafe dhe dekollete, si dhe në trup, duke mundësuar depërtimin e oksigjenit në lekurë. Pajisja përdor dhe merr ajrin nga jashtë dhe përmes brushës së veqantë, liron oksigjenin e pastër bashkë me serumet specifike nano teknologjike te cilat depërtojnë në shtresat më të thëlla të lëkurës dhe trajtojnë problem te ndryshme të lekurës.
Serumet që përdoren në këtë tretman kanë koncentrim të lartë. Përmes tyre dhe oksigjenit janë të mundur disa tretmane si: tretmanet ANTI AGE me ACID HYALORUNIK, tretmanet për lekurë problematike me akne, tretmanet për njollat e kafta ose hiperpigmentimet si dhe tretmanet për lekurë të ndieshme dhe të yndyrshme.
Informata rreth publikuesit
DermaCare
Prishtinë
044761000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »