SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VCDS VAG-COM Verzioni i Fundit deri 2015 + AUTODATA GRATIS
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Diagnoze gjenerale per te gjitha veturat te familjes se VW ( audi, skoda, seat)

Me kete diagnoz ju mund te lexoni te gjitha gabimet te cilat ndodhen ne veture, mund te testoni cdo pjese elektronike, mund te kodoni te gjitha qfar ua lejon vetura, mund te kodoni dritat te dhezen ne menyre automatike, mund te regjeneroni (dizel partik filterin) mund te lexoni kilometrat e sakta ne veture, dhe mund te kryeni servisimin.

Me prgram vjen edhe libra se si te perdoret prograni gjithashtu vine edhe videot se si te punohet me program si : ( regjenerimi i DPF, kodimin e dritave, servisimin, kthimin e gurtneve etj..)

Se bashku me program vjen AUTODATA GRATIS

Garancion 6 muaj ne kabull dhe 1 vit ne program.

Kemi edhe keto programe: etka elsawin alldata autodata

Kemi edhe VAS5054a qe eshte nje paisje qe bene diagnoz per te gjitha veturat VW e cila perdoret nga serviset e autorizuara. Cmimi per kete paisje eshte 160€.
Informata rreth publikuesit
autodiagnoza
Prishtinë
0037744953172
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »