SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diagnoz UNIVERZALE AUTOCOM + KABLLOT PER VETURA
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Diagnoza univerzale perdoret per te gjitha veturat duke perfshire veturat e Evropes, Amerikes ( OPEL , RENAULT , PEUGEOT , VOLVO
Alfa Romeo , Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Honda, Audi,
BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Hyundai, Isuzu,
Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover,
Lexus, Lotus, Mahindra Renault, Maserati, Mazda, MB, MG,
Mini, Mitsubishi, Nissan Packing,
Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover,
Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki
Toyota, VW)e te gjitha te tjerat.

Permes kesaj diagnoze ju mund te lexoni te gjitha gabimet ne veture, si ne MOTORR, ABS, KLIME, INSTRUMENTTABEL, MENJAQ, TURBINEN, pra gabimet qe jan aktuale dhe gabimet te cilat kan ndodhur ma heret, pas leximit te gabimeve ju mund ti fshini ato.

Me kete diagnoz univerzale ju mund te testoni qdo pjese ne veture nga motorri, klima, instrumenttabela, abs dhe te gjitha qfar ka ne veture.

Me kete diagnoz ju mund edhe te Kodoni si diznet dhe shume gjera qe vetura ua lejon.

Diagnoza Univerzale kryen serviset te te gjitha veturave.

Kjo diagnoz mund te perdoret edhe per kamjona.

Kryen nje pune perfekte dhe eshte me nje kualitet te mire.

Garancion 6 Muaj ne paisje dhe 1 vit ne program


Gratis vjen edhe AUTODATA.

INSTALIMIN DHE TRAJNIMIN E BEJMI NE GRATIS,
Ne ju tregojmi se si punohet deri sa ju te kuptoni shume mire programin.
Informata rreth publikuesit
autodiagnoza
Prishtinë
0037744953172
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »