SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
inkubator
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
ID e produktit :
70603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bruja 3000 Digjital full automatik me kapacitet 48 vez ben rrotullimin e vezve ne menyr automatike dhe lageshtin mbrenda inkubatorit , afati kohor per qeljen e veze te pulave asht 21 dit.
Inkubatorat jan te ri nuk jan te perdorur dhe janë prodhime Gjermane.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prizren
+37744150827
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »