SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim maqina per dyer e dritare nga pvc
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
ID e produktit :
70667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME

QMIME SHUME TE ARSYESHEM1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ...................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla...............................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA..................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..............................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA.......................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA.....................

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME DY VJET GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN. Ose tel 044-126-098
Informata rreth publikuesit
Arbent
Prizren
0037744126098
Ortakoll [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »