SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Htc one m7 32 giga me 4G (NUK BOJ NDRRIME)
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
ID e produktit :
70785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, ka 32 giga si dhe i punon 4g i ardhur nga Zvicrra (Swisscom)
Informata rreth publikuesit
islam
Prishtinë
044206607
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »