SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
New 2015 Fustan solem (001)
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
70810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: Zherzhet, Qipk
Ngjyra: Pembe
Madhesia: S

Porosit i dergojm me post, Pagesat mund te behen permes transferit bankar dhe me paypal
Qmimi 129.99 euro
Paypal: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=3RGJUJ6VXW8B4 
Informata rreth publikuesit
Besa Fashion
Viti
+37745275077
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »