SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
panele solare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
ID e produktit :
70896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Specifikat teknike:
1.Pjesa e brendshme: SUS304-2B ose 316L, çelik qe nuk ndryshket, teknologji e saldimit me laser.
2.Vakumi i gypave: shtrese me efikasitet te larte, 47x1500/58x1800mm gyp vakumi, rezistenca ndaj breshëritë 25mm-40mm
3.Pjesa e jashtme: çelik I ngjyrosur me përzierje alumin-zink/SUS 304 çelik I pandryshkshëm, teknologji jo e salduar.
4. Shtresa izoluese: densitet i larte poliuretani , ruajtje efikase e nxehtësisë per 72 ore..
5.Korniza: çelik I pandryshkshëm/aliazh alumini/çelik i galvanizuar. Anti-korroziv dhe anti-ultraviolet. 6. Ngrohja : verës prej 60°C deri në 90°C gradë kurës dimrit prej 40°C deri ne 60°C gradë, në kohë me diell .

Lloji 1 (Glass-qelqi) tuba të përbëhet nga dy tuba qelqi të cilat janë ndërfutur së bashku në një fund. Tubi i brendshëm i veshur me një sipërfaqe efektiv qe absorbon energji diellore pus por frenon rrezues ajrit loss.The ngrohjes është tërhequr ("evakuimi") nga hapësira ndërmjet dy tuba xhami për të formuar një boshllëk që eliminon përçmueshëm dhe convective humbjen e nxehtësisë, si dhe temperatura të ulëta. Sepse tub qelqi është 100%, problemi me humbjen e vakum TOA shkak vulë të thyer është minimizuar në masë të madhe. Tuba xhami-xhami diellore mund të përdoret në një numër mënyrash të ndryshme, duke përfshirë rrjedhjen e drejtpërdrejtë ose tub ngrohjes konfiguracion. Impono përdor një efikasitet të lartë tub ngrohjes dhe transferimin e nxehtësisë fin projektimit për të kryer të ngrohjes nga brenda tub evakuuar deri në kokë
150L , 200L, 250L, 300L, 360L, dhe 400L,
nr: tel +37744741454 +38649685757
Informata rreth publikuesit
Ismet
Gradicë
Drenas rruga Bedri Shala [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »