SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse te rregullta dhe intenzive te gjuhes Italiane
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
ID e produktit :
70917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Center ofron kurse te rregullta, intenzive dhe te vecanta (1-1) te gjuhes italiane per nivelet:

- A1 Beginner or Elementary
- A2 Pre-Intermediate
- B1 Intermediate
- B2 Upper-intermediate
- C1 Advanced
- C2 Proficiency
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »