SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te gjitha qe duhet te dini per universitetet anglishtfolese
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
ID e produktit :
70933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Center organizon trajnimin me temen: Te gjitha qe duhet te dini per universitetet anglishtfolese

Trajnimi mbahet per nxenes te shkollave te mesme, student dhe te tjere te interesuar per temen
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »