SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kafaz i madh per kanarina (bylbyla)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
ID e produktit :
71049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kafazi per kanarina/bylbyla me keto dimensione, 1.6 metra i nelt, 1.4 metra i gjate, 0.60 metra i gjere, ndahet ne tri pjese, kafazi eshte ne gjendje shume te mire (po thuajse i ri). Prodhim Italian.

Per me shume mund te kontaktoni ne 044 138 315 dhe 049 138 315
Informata rreth publikuesit
Izet
Pejë
044138315
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »