SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komlet Makina Për PVC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
ID e produktit :
71055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes komlet maqinat per pvc MURAT:

1.Makina Për Premjen e PVC-s
2.Makina e Ngjitjes-PRES me ngjitje 0
3.Makina për hapjen e dorezave dhe Bravave
4.Makina për Prerjen e Llajsneve
5.Makina për pastrimin e qosheve me dy kok
6.Makina për hapjen e profilit T...

Dhe KOMPRESORI 320L JUGOSLAV
Informata rreth publikuesit
Qamil
Prizren
045314344
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »