SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan Solem (003)
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
71068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qmimi: 129 euro
Materiali: Zherzhet, Saten, Dhe Gurt jan te ngjitur ne dor me pej
Ngjyra: Zi
Madhesia: S/M
Porosit i dergojm me post, P3pal
Informata rreth publikuesit
Besa Fashion
Viti
+37745275077
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »