SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan Solem (004)
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
71071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qmimi: 175 euro
Materiali: Saten
Ngjyra: Portokall
Madhesia: S/M
Porosit i dergojm me post, Pagesat mund te behen permes transferit bankar dhe me paypal
Informata rreth publikuesit
Besa Fashion
Viti
+37745275077
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »