SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Presa lidhëse bujqësore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
ID e produktit :
71239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy presa bujqësore Polistroi, të cilat janë në gjendje të rregullt dhe të përshtatshme për punë. Per me shume info kontaktoni ne 045565425.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »