SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustana solemn nga Suedia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
71278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Butiku Rina me lokalet ne Prishtine dhe ne Drenas ju ofron Fustana solemn per ahengjet tuaja .VEREJTJE :Fustanat jan te rinj dhe me qmime shum te lira jan unik qe mund ti gjeni vetem ne Butikun Rina.Per me shum info: 049195076 mund te na vizitoni ne Fb www.facebook.com/butikurina  ku mund te shihni shum modele te postuara ne fb.Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Butiku Rina
Prishtinë
049195076
rruga e UQK afer Komunes [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »