SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ski-ja te reja te Prodhimit K2 dhe Blizzard
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
71314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ski-ja te reja te prodhimit (Marka) K2 dhe Blizzard te prodhuar ne Gjermani me pakic. Te interesuarit mund te lajmerohen ne cfar do kohe prej ore 08 deri 22.
Çmimi sipas Marveshjes
Info:
044231147 ose 045262753
Informata rreth publikuesit
Enver
Dardanë
045262753
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »