SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nxemje Qendrore dhe Ujësjellës
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
ID e produktit :
71333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndermarrja "NGROHJA" gjendet ne rrugen "Hoxhë Januzi" ne Viti dhe kryen keto sherbime: Bën instalimin e nxemjes qendrore,ujesjellesit si dhe montimin e sanitaris.
Pronar: Selim Emerllahu Tel: 044 155 058
Informata rreth publikuesit
Nxemje Qendrore dhe Ujësjellës "NGROHJA" Viti
Viti
044155058
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »