SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nitro Tech - 1.8 kg
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
71337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nitro Tech 1.8 kg

NITRO-TECH - Ndertim marramendes te muskujve.

NITRO-TECH përmban proteinë e cila e ka burimin kryesisht nga proteina e izoluar e hirrës, e cila është një nga burimet më të pastra që mund t’i gjejnë sot sportistët. Po ashtu I është shtuar edhe forma më e studiuar e kreatinës, për t’I rritur muskujt më shpejt dhe për të iu dhënë më shpejt fortësi.

• 30g Protein
• 50 Servime 1.8kg / 25 servime -907g
• 3g Creatine
• 2g Karbohidrate


Kontaktoni


049/132-953
Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein .
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »