SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta SCOTT-USA-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
ID e produktit :
71340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes biçikleten SCOTT-USA-origjinale,është shumë e leht Alumin100%..,te gjitha pjesët i ka origjinal Shimano dhe Scott.,.ka edhe Amortizim RST Me bllokada.!
Shiko fotot janë origjinale dhe është diqka qe shihet ,dhe garantoj per to.!!!

Çmimi i diskutushëm !!!
Per me shum INFO: 049-230-877.
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »