SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HOTEL RAFAELO - SHENGJIN Sezoni veror, Hoteli “ RESORT ECONOMY”
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '13
ID e produktit :
7162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HOTEL RAFAELO - SHENGJIN

Sezoni veror, Hoteli “ RESORT ECONOMY”

Dhome teke 15 Euro

Dhome dopjo 20 Euro

Dhome treshe 30 Euro

Apartament familjare 35 Euro

Keto cmime kane te perfshire: 1 cader , 2 shezllona dhe parking te siguruarPer rezervime mund te na kontaktoni: +381 38 581 801

+377 44 515 900

+377 44 110 674

+386 49 515 900

+386 49 110 674
Informata rreth publikuesit
Jet Air Connection
Lipjan
044/049 515 900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »