SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4 16GB Red Chrome
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
71648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhoni eshte ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur ka folje para dhe prapa dhe 2 mbrojtse eshte ngjyr speciale e kuqe chrome si pasqyre ... boj ndrrim
Informata rreth publikuesit
Adrian
Pejë
044164215
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »