SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Planeti Engineering - Dyer dhe dritare
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
ID e produktit :
71678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyert dhe dritaret përbëjnë pjesën kryesore të fasadës së një objekti, Janë të parat që të bien në sy. Në varshmëri të formës, të madhësive dhe zgjedhjeve estetike dritaret e përcaktojnë karakterin e objektit.
Vet karakteri dhe funksioni i dyerve dhe dritareve na bëjn të kuptojm se duhet të bëjm një investim më i rëndësishëm gjatë ndërtimit të ri, apo të rinovimit të objektit. Prandaj duhet ti kushtohet kujdes i madh përzgjedhjes së dritareve.
Kompania PLANETI ENGINEERING sh.p.k me përvoj kryen shërbimet efikasitet, përpikmëri dhe saktësi të lartë dhe për shumë vite me radhtë garantoj për kualitetin e ofruar. Me kapacitet të lartë prodhimi dhe ekip të profesionalizuar ne ofrojm shërbimet në kohë shumë të shpejtë dhe korrekte.


Për më shumë info:
Daut Paqarizi [ 045/243-399 ; 049/153-244 ]
Maliq Paqarizi [ 045/649-127 ; 049/891-470 ]

FACEBOOK [ Planeti Engineering sh.p.k ]
www.planeti-eng.net 

Adresa: fsh. Dragobil, magj. Malishevë - Rahovec km i dyt
Informata rreth publikuesit
Planeti Engineering sh.p.k.
Malishevë
049891470
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »