SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 520
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
ID e produktit :
71689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt,punon shume mire,full unlock ,i ruajtur shume ,shes urgjend per arsye private ,Kontaktoni ne whatsap ose therrisni ne numrin +37749861451 .

Lojrat dhe applikacionet :
I bejn te gjitha lojrat si Asphalt 8 Airbone,Temple Run 1\2 , Subway Surfers,dhe te gjitha te tjerat.
I bejn te gjitha applikacionet si Facebook,Viber,Whatsapp,Skype dhe te gjitha te tjerat.
Informata rreth publikuesit
Bledar
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »