SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Riparim, Projektim, Montim, Servisim dhe Shitje te ashensore (liftave) si dhe eskalatoreve (shkalle elektrike)
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '17
ID e produktit :
719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme kryerjen e ketyre #sherbimeve per #ashensor (#lift) dhe #eskalator (#shkalle #elektrike):

- Riparim
- Projektim
- Montim
- Servisim
- Shitje

te prodhimit German (#thyssenkrupp), #slloven, #turk, #bullgar, #grek etj.
Informata rreth publikuesit
Euroashensori
Ferizaj
044/049 113 531
Hasan Prishtina, #111 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »