SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme shitjen e Maqinave per dyer e dritarve nga Pvc
Çmimi :
€88.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
ID e produktit :
72061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME

QMIME SHUME TE ARSYESHEM1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ...................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla...............................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA..................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..............................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA.......................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA.....................

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME DY VJET GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbent
Prizren
0037744126098
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »