SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 , I zi , 16 GB
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
ID e produktit :
72076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5 , I zi , 16 GB GB full unlock , ne gjendje shum te mir . Ka IOS 8.1.3 dhe punon shum mire , poashtu home buttoni edhe power buttoni punojn shume mire .
Informata rreth publikuesit
Ardi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »