SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon PIXMA iP6000D Photo Printer
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
72115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Canon PIXMA iP6000D Photo Printer - Eshte printer profesional per perdorim shtepiak dhe me gjere. Printon ne color si edhe bardh e zi. Mund te printon fotografi profesionale, cover te DVD-CD-ve etje. Po ashtu, printon edhe vetem ne bardh e zi, kur ju nevojitet kursimi i ngjyres

Eshte i perdorur vetem nje here deri ne hargjimin e ngjyrave qe i ka pas gjate blerjes.

Giza

gashiziga@gmail.com

tel/044985879
Informata rreth publikuesit
Giza
Prishtinë
044 985 879
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »