SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Micro Memory Card 64 GB
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
72120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes MicroMemoryCard me kapacitet 64 GB. Te papergorura. Kane edhe adopter USB dhe Macro adapter per perdorim ne TV, PC, Tablet, Camera etj.

Cmimi 25 euro per cope
Informata rreth publikuesit
Giza
Prishtinë
044 985 879
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »