SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten fellnet 17' per BMW me goma te dimrit
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
ID e produktit :
72122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellnet original per BMW, te ardhura nga zvicra. Jan ne gjendje te rregullt dhe shume pak te perdoruara, dhe at vetem 2 sezone te dimirt ne zvicer, gjithashtu jan me gjith goma po thauj te pa perdoruar te firmes PIRELLI M+S. Kontaki 049336695
Informata rreth publikuesit
gazmendqelaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »