SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zbritje per 8 Mars
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
72132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjithe e dime se Nena eshte ajo qe nuk ndalet te pushoje asnje dite te javes! Andaj gezojeni ate duke i blere nje Gift Certificate me 20 % zbritje per 8 Mars, sepse me te vertete e meritojne te relaksohen te pakten nje dite ne vit.
Oferta vlen deri me daten 7 Mars.
( poashtu nese doni te vini bashk me Nenen tuaj, dhe ta shijoni masazhen se bashku ne te njejten dhome, ateher zbritja vlen per te dy palet)
Informata rreth publikuesit
Serena Massage Center
Prishtinë
045326060
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »