SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Furra per ghjyrosje dhe terje te veturave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
ID e produktit :
72474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dimenzionet: 7,10m x 4,00 m
Lloje i Furres: SAIMA (made in germany)
Shitet edhe kompresori me te gjitha veglat e punes
vinqi per ngritje te veturave deri ne 2500kg

te gjitha paimet jane ne gjendje te rregullt dhe mund te testohen deri me 20.03.2015 ne Veternik te Gorenje Prishtine.

Gani Latifi
044 185 761
Informata rreth publikuesit
Arxhent
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »