SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 64GB
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '15
ID e produktit :
72513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iphone 5 i zi, 64GB ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur
Nr kontaktus : 049-675-552
Informata rreth publikuesit
Mirlind
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »