SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Spy - Syza me Kamer
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
ID e produktit :
72589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes syza me kamer te integruar, syzat jan me shum per persona te cilet deshirojn te gjirojn ne menyr te fsheht. Features: 1. 720p HD video, 5 mega pixel kamera CMOS per qartë regjistrimit video dixhitale . 2. Ngjyra Brilliant dhe të pasura natyrore , imazhe me cilësi të lartë Video. 3. Projektimit për fytyra të ndryshme për racave dhe moshave të ndryshme . 4. Moda dhe i ftohtë dizajn mban deri ngushtë me hapa modë . 5. Lidhja me PC / laptopë. 6. Mbështetje TF Card , deri në 32GB ( nuk përfshihen) 7. regjistrimi Real kohë , nuk le momente të paharrueshme vjedhës larg nga jeta Syzat jan te reja te pa perdorura.
Informata rreth publikuesit
Getoard
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »