SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
h20prishtina
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
ID e produktit :
72634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
H20PRISHTINA
MIREMBAJTJE DHE PASTRIM
OFERTE PER KOMPLEKSE BANESORE
1.PASTRIMI I MBRENDSHEM
1.1.KORIDORI SHKALLET 2 HERE NE JAVE
1.2.XHAMAT E MBRENDSHEM TE KORIDORIT SHKALLEVE 2 HERE NE MUJ
1.3.GARAZHEN 2 HERE NE MUJ
1.4.KABINEN E LIFTIT KOMPLET 1 HERE NE JAVE
2.PASTRIM I JASHTEM
2.1.PARKUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ
2.2.PARKINGUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ
2.3.RRUGEN E OBJEKTIT 1 HERE NE MUJ
2.4.KOSITJEN E BARIT 1 HERE NE MUJ
2.5.UJITJEN E PARKUT 1 HERE NE JAVE
3.NXHYROSJEN E MUREVE TE KORIDOREVE NJE HERE NE VITE
ME KONTRIBUT TE BANORVE
4.MIREMBAJTJEN NE OBJEKTE
4.1.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT ELEKTRIK
4.2.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE UJESJELLSIT
4.3.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE NXEMJES
4.4.MIREMBAJTJEN E PARKUT
4.5.MIREMABJTJEN E PARKUT TE LODRAVE TE FEMIJEVE
MIREMBAJTJA E SITEMIT ELEKTIK UJSJELLSIT DHE NXEMJES EDHE NE MBRENDIN E BANESES
4.6.MIREMBAJTJEN E LIFTIT
4.7.PAGESEN E RRYMES SE LIFTIT DHE NDRIQIMIT
5.SIGURIMIN E KOMPLEKSIT
5.1.SIGURIMIN E HYRJES
5.2.SIGURIMIN E GARAZHAVE
5.3.SIGURIMIN E PARKINGUT
ME KAMERA
KAMERAT DHE BRAVAT E DYRVE TE HYRISE SE NDERTESES VENDOSEN ME KONTIBUT TE BANORVE
6.DEZINFEKTIMI I HYRJES NJE HERE NE VITE
KONTAKTI;+37745530635
E-mail;h20_prishtina@hotmail.com
FACEBOOK;h20Prishtina
Informata rreth publikuesit
gezim
Prishtinë
045630635
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »