SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes karrika dhe tavolina per taras
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
ID e produktit :
72720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 7 tavolina me ka 4 karrika shum te forta dhe te rujtne qmimi shum i volitshumm
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
044959691
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »