SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KUJDESI PERSONAL NË SHTËPINË TUAJ
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
ID e produktit :
728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KUJDESI PERSONAL përfshinë këto shërbime: mirëmbajtja e flokëve, rroja, kujdesi rutinor për lëkurë dhe thonj, mbikëqyrja dhe asistimi për dush larje, veshje dhe zhveshje, asistimi në të ushqyer, asistimi në marrjen e medikamenteve përmes të përkujtuarit, si dhe monitorimi i shenjave vitale: tensioni, pulsi dhe respiracionet.

- Kujdesi për të moshuar;
- Kujdesi për persona postoperativ;
- Fizioterapia;
- Përkujdesja personale gjatë natës.
Informata rreth publikuesit
PARAMED
Prishtinë
049738738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »