SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
ID e produktit :
72838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese ne Prishtine , banesa duhet te kete rreth 50m2 si dhe orientimi te jete 1+1. Te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne numrin 045/800-411 ose ne viber +37744955615
Informata rreth publikuesit
Farmline sh.p.k
Prishtinë
377 (0) 45 800 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »