SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 në 1 endacak Stokke Crusi fëmijë me djep dhe vend makinë
Çmimi :
€692.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
ID e produktit :
72846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
krejt të re në kutinë 3 në 1 endacak baby Stokke Crusi cila përfshin djep dhe makinave vend vjen puna 36 muaj garanci nga Stokke dhe i blej direkt nga Evropa. ajo vjen me vete pajisje të plotë, user manual dhe mjeteve të instalimit.

Paketa përfshin:
shasi, djep, vëlla vend w / Adapter, mbajtëse filxhan, vëlla vend i dytë, pazar dhe qese pelenë, Mushkonja Net, të mbuluar shi, ombrellë ombrellë, kited batanije
footmuff dhe Stokke izi Vazhdo të jetë vend i sigurt makinë
Ju lutemi mos dërgoni pyetjen tuaj për më shumë informacion mbi blerjen dhe shpërndarjen ju lutem na kontaktoni në email apo Skype tona ID: uniquebabystores.
Informata rreth publikuesit
Sofia
Skënderaj
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »