SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Endacak Stokke Xplory V4 fëmija me seli djep + makinave
Çmimi :
€622.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
ID e produktit :
72847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
krejt të re në kutinë e Stokke Xplory v4 me rrota lockable para, të re mbajtëse filxhan ngjitjes, ri shtojcën qese shopping dhe mekanizëm më të lehtë kanate. V4 i ri vjen me 3 vjet kur i regjistruar me Stokke dhe shitjen Original direkt nga Evropa.
Paketa përfshin:
Shasi, vend, djep dhe tekstile përcakton dhe Stokke izi Vazhdo të jetë vend i sigurt makinë
Set tekstil vend përfshin:
vend Zbutja, mbuluar & Shaloni mbrojtës tekstilit pasme, hekurudhor vend me mbulesë, tendë me maskë, jastëk baby, qese shopping, neto mushkonjë, të mbuluar shi dhe mbajtësit filxhan
Copë set tekstil ahur përfshin:
rreshtim djep, të mbuluar era, dyshek dhe të mbuluar shi djep.

Ju lutemi mos dërgoni pyetjen tuaj për më shumë informacion mbi blerjen dhe shpërndarjen ju lutem na kontaktoni në email apo Skype tona ID: uniquebabystores.
Informata rreth publikuesit
Sofia
Skënderaj
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »