SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop Acer V5-571P Touchscreen Core i5- 3337U 3rd Gen.
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
ID e produktit :
72903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Acer Aspire V5-571P Touchscreen
Procesori: Core i5-- 3337U 1.8GHz gjenerata e 3-te.
Hard Disk: 500GB
RAM Memorie: 6 GB
Sistemi Operativ: Windows 8 (me licence)
Madhesia e ekranit: 15.6inch Touchscreen (me prekje)
Posedon: Tastature te ndriquar (me drita),WiFi, SD Card Slot.
I perdorur shume pak, eshte ne gjendje te rregullt, laptopi ka edhe mbushesin e vete.
Bateria e mban 3 ore, duke e perdorur rregullisht.
Eshte i importuar nga Amerika dhe jap garancion 3 muaj.

Mund te kontaktoni ne numrin e shfaqur, si dhe ne Viber. Nga mengjesi deri ne ora 17:00 mund te dergoni SMS, ndersa qe nga 17:00 deri ne 22:00 te thirrni per diskutim.

Pres bleres serioz.
Cmimi i diskutueshem.

Nuk beje nderrime!

Arbeni
049540355
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049540355
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »