SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet LENOVO Idea Pad MIIX 2 10.1inch
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
ID e produktit :
72904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LENOVO Idea Pad MIIX 2
Madhesia e ekranit: 10.1 inch
Sistemi Operativ: Windows 8.1 me license.
Memorie: 64GB
Posedon: WiFi, kamere para dhe mbrapa, port per micro-USB (SD) dhe micro-HDMI.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur pa ndonje gervishtje ne ekran apo mbrapa, ashtu sic shihet edhe ne fotografi. Bateria I qendron 2 dite me perdorim te rregullt, ndersa nevojitet vetem 2 ore per rimbushje.
Tableti ka edhe mbushesin e vete.

Mund te kontaktoni ne numrin e shfaqur, si dhe ne Viber. Nga mengjesi deri ne ora 17:00 mund te dergoni SMS, ndersa qe nga 17:00 deri ne 22:00 te thirrni per diskutim.

Pres bleres serioz.
Cmimi i diskutueshem.

Nuk beje nderrime!

Arbeni
049540355
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049540355
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »